Kadr w krajobrazie

Fotografia i rysunek: Martyna Stapińska i Monika Luka

Zaproszenie-

O autorkach

Monika Luka – studentka Architektury Krajobrazu na Uniwersytecie Rzeszowskim, urodzona 20.01.1992r. w Zabrzu. Już w dzieciństwie interesowała się sztukami plastycznymi, a od 2011 skupiła się na przedstawianiu fotografowanych wcześniej krajobrazów za pomocą ołówka na dużym formacie papieru. Od niedawna zajmuje się także malarstwem akrylowym.

Martyna Stapińska – studentka Architektury Krajobrazu na Uniwersytecie Rzeszowskim.  Rocznik 1991. Fotograf – amator. Laureatka ( I miejsce w kategorii wiekowej 20 – 25 lat) IV Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Fotografów organizowanego przez Bieszczadzki Park Narodowy. Wystawy: Pokonkursowa wystawa prac w Muzeum Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Ustrzykach Dolnych oraz indywidualna wystawa prac w Galerii Rzeszów. Główne tematy zdjęć to: pejzaż, architektura, człowiek.