„NEW/ OLD CITY”

Galeria Sztuki A1 ma zaszczyt zaprosić na wystawę prac poświęconych ukraińskim miastom.

Wystawa została przygotowana w  ramach X Studenckiej Międzynarodowej Konferencji ARCH-EKO dla studentów, doktorantów i ich opiekunów.

Na fotografiach i grafikach możemy podziwiać zabytki achitektury ukraińskiej takie, jakie pamiętamy sprzed dnia 24 lutego 2022 roku, a także te, które prezentują ogrom zniszczeń dokonanych w trakcie agresji rosyjskiej na Ukrainę w czasie trwającej wojny.

Autorami prac są: prof. dr hab. inż. arch. Justyna Kobylarczyk, prof. dr hab. inż. arch. Dominika Kuśnierz-Krupa, dr hab. inż. arch. Marcin Furtak, prof. PK, dr  inż. arch. Małgorzata Hryniewicz, prof. dr hab. inż. arch. Julia Iwaszko, prof. dr hab. inż. Alirza Mamedov, prof. dr hab. inż. Denys Czernyshew, dr inż. arch. Olena Oliynyk, dr inż. arch. Oleksandr Iwaszko.

Wernisaż wystawy odbędzie się: 14.05.2022, o godz. 18.00.

Wystawę można ogladać w dniach: 12.05.-16.05.2022.