Marokańska mozaika

Wernisaż wystawy fotografii Bogny Kwiatkowskiej-Baster pt. „Marokańska mozaika”

16 listopada 2015, godzina 18.00

Bogna Kwiatkowska-Baster jest architektem, ale swoją pracę zawodową dzieli z zainteresowaniami fotograficznymi. Jej zdjęcia można było oglądać na ponad pięćdziesięciu wystawach zbiorowych.
W fotografiach prezentowanych na wystawach autorskich „Architektura „w obiektywie architekta”, „Zjawy – śladami dziejów oręża polskiego”, „Rzecz w stylu retro – Mercedes”, „Z kolorem w roli głównej” oraz „Kapliczki w polskim krajobrazie”, podejmowała różne tematy, w których, choćby drugoplanowo, przewijały się elementy architektoniczne.
Na obecną wystawę składają się fotografie obrazujące różne aspekty życia Maroka, a przenikają się w nich głównie motywy krajobrazowe, architektoniczne i … człowiek. Mozaika marokańska.

Zaproszenie

Bogna Kwiatkowska-Baster jest laureatką czterdziestu konkursów fotograficznych międzynarodowych i ogólnopolskich, w tym Międzynarodowego Konkursu Nikona w Tokio, Ogólnoświatowego Konkursu „Wiary i wierni tego świata”, Biennale Plakatu Fotograficznego czy Międzynarodowego Festiwalu Przyrody. W 2004 roku odznaczona została Srebrnym Medalem Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej za całokształt twórczości fotograficznej.