WYSTAWA RYSUNKU ZBIGNIEWA DZIUBKA

Galeria A-1 zaprasza na wystawę prac Zbigniewa Dziubka

Przygotowana ekspozycja przedstawia fragment uzupełniającej dokumentacji rysunkowej zabytków Nowego Jorku przy zatwierdzaniu projektów w LPC  - NYC Landmark Preservation Commission oraz portrety bliskich osób artysty.

Zbigniew Dziubek, członek AIA ”The American Institute of Architects” studiował na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Obecnie prowadzi Autorską Pracownię ”TAKOTO”- Design.  Związany jest zawodowo z „Anabasis” – Siecią Biur Projektów Architektoniczno-Inżynieryjnych Manhattanu. Współpracuje również z wieloma amerykańskimi wydawnictwami i czasopismami. Początkowo pracował dla Biura  Projektów PZL w Krakowie oraz dla Urządu Miasta Krakowa, pełniąc funkcję zastępcy Głównego Plastyka Krakowa Jerzego Napieracza na Wydziale Planowania Przestrzennego.

Wystawę można oglądać w formie zdalnej.

ZABYTKI NOWEGO JORKU

PORTRETY CZARNO-BIAŁE